Pejzaż letni słomką malowany

Kategoria: Imprezy Piechcin Opublikowano: środa, 18 lipiec 2018 Robert Sagan Drukuj E-mail

Kliknij, aby powiększyć 17 lipca 2018 r. w piechcińskiej bibliotece rozpoczęły się zajęcia wakacyjne dla dzieci. Uczestnicy biorący udział we wtorkowym spotkaniu malowali słomkami pejzaż letni. Powstały ciekawe prace, które zdobią biblioteczną wystawkę w Kąciku Małego Czytelnika.

W trakcie zajęć odbyły się również zabawy integracyjne („Wyobraźnia bez granic”, „Gdybyś był…”, „Rozwijające się historie”). Warto podkreślić, iż cieszyły się one dużym zainteresowaniem ze strony najmłodszych.

Dorota Witkowska