W labiryntach bajek

Kategoria: Imprezy Piechcin Opublikowano: wtorek, 21 sierpień 2018 Robert Sagan Drukuj E-mail

Kliknij, aby powiększyć„W labiryntach bajek” to temat wakacyjnego spotkania edukacyjnego, które odbyło się 17 sierpnia w piechcińskiej świetlicy Miejskiego Domu Kultury w Barcinie w ramach współpracy z Filią Biblioteczną w Piechcinie.

Uczestnicy zajęć wzięli udział w quizie, podczas którego odpowiadali na pytania ze znajomości bajek, podnosząc lizak z numerem prawidłowej odpowiedzi. Następnie przebijali balony, losując w ten sposób numery zadań do wykonania, z którymi zresztą wszyscy świetnie sobie poradzili. Ponadto dzieci ilustrowały ulubioną bajkę. Odbyły się także kalambury oraz zabawy grupowe. Spotkanie pełne wrażeń. Uczestniczyło w nim 16 osób.

Dorota Witkowska