Serdecznie zapraszamy

Wystawy Barcin

MALARSKO O PAŁUKACH I NIE TYLKO

Kategoria: Wystawy Barcin Opublikowano: piątek, 23 sierpień 2019 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyćOkreślenie „człowiek renesansu” stanowi współcześnie synonim osoby o wielu zdolnościach bądź szerokich zainteresowaniach, nieobca jest jej wiedza z różnych dziedzin. Słowo to z pewnością można odnieść do Pana Andrzeja Łuczaka, mieszkańca Żnina, którego wystawę prac otwarto 21 sierpnia 2019 roku w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Barcin.

Czytaj więcej: MALARSKO O PAŁUKACH I NIE TYLKO

MŁODZI FOTOGRAFOWIE Z MAMLICZA

Kategoria: Wystawy Barcin Opublikowano: czwartek, 13 czerwiec 2019 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyć12 czerwca w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Barcin odbył się kolejny wernisaż z cyklu „Artystyczne prezentacje”, który ma za zadanie pokazać szeroko rozumianą twórczość artystyczną i rękodzielniczą mieszkańców miasta i gminy – i nie tylko. Okazją dla czerwcowego spotkania była wystawa zdjęć członków kółka fotograficznego ze Szkoły Podstawowej w Mamliczu. Obecna na wernisażu prowadząca kółka, Pani Ewa Szczygielska, przybliżyła zebranym działalność grupy.

Czytaj więcej: MŁODZI FOTOGRAFOWIE Z MAMLICZA

Wystawa prac uczestników Dziennego Domu Pobytu „Zacisze” w Barcinie

Kategoria: Wystawy Barcin Opublikowano: piątek, 17 maj 2019 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyć15 maja w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Barcin, jak niemal w każdą drugą środę miesiąca, odbył się wernisaż wystawy z cyklu „Artystyczne prezentacje” . Tym razem w czytelni biblioteki pokazano prace uczestników Dziennego Domu Pobytu „Zacisze” w Barcinie. Na spotkaniu pojawili się prawie wszyscy uczestnicy placówki, jak również pracownicy oraz kierownictwo; obecna była także Pani Dorota Dokładna, Dyrektor Miejsko - Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Barcinie oraz Pan Janusz Wojtkowiak, Przewodniczący Rady Miejskiej w Barcinie. Podczas wernisażu Pani dyrektor biblioteki, Grażyna Szafraniak zaprosiła do rozmowy Kierownik Dziennego Domu Pobytu, Panią Dorotę Witkowską oraz Panie pracujące jako terapeutki w placówce – Wandę Paliwodę oraz Natalię Woźniak – Nowak.

Czytaj więcej: Wystawa prac uczestników Dziennego Domu Pobytu „Zacisze” w Barcinie

PRACE JULII BRACISZEWSKIEJ W BIBLIOTECE

Kategoria: Wystawy Barcin Opublikowano: czwartek, 18 kwiecień 2019 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyćPołowa miesiąca w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Barcin to czas, gdy w czytelni biblioteki pojawia się nowa wystawa z cyklu „Artystyczne prezentacje”. Cykl ma u celu pokazanie szeroko rozumianej twórczości artystycznej mieszkańców naszego miasta i nie tylko; tradycją już jest, że wystawy otwierane są wernisażem, podczas którego artysta ma okazję powiedzieć coś o sobie i swojej sztuce.

Czytaj więcej: PRACE JULII BRACISZEWSKIEJ W BIBLIOTECE

PRACE AGNIESZKI RYDLEWSKIEJ PONOWNIE W BIBLIOTECE

Kategoria: Wystawy Barcin Opublikowano: czwartek, 14 marzec 2019 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyć13 marca, w pogodne popołudnie, w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Barcin otwarto kolejną wystawę z cyklu „Artystyczne prezentacje”. Osobą, na której tym razem skupiła się uwaga gości, była Pani Agnieszka Rydlewska – barcinianka, która w czytelni biblioteki zaprezentowała kilkadziesiąt swoich prac.

Czytaj więcej: PRACE AGNIESZKI RYDLEWSKIEJ PONOWNIE W BIBLIOTECE

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok