Serdecznie zapraszamy

Imprezy Mamlicz

Świąteczne prezenty.

Kategoria: Imprezy Mamlicz Opublikowano: środa, 19 grudzień 2018 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyćJak w każdy wtorek do Biblioteki Publicznej filia w Mamliczu przybyły przedszkolaki z grupy „Biedronek” na zajęcia literacko – edukacyjne z cyklu „Przedszkolak w bibliotece”. W dniu 18 grudnia maluchy poznały bajkę „Mikołajek i Mikołaje” autorstwa Barbary Lewandowskiej.

Czytaj więcej: Świąteczne prezenty.

Mikołajkowe spotkanie w Mamliczu.

Kategoria: Imprezy Mamlicz Opublikowano: wtorek, 18 grudzień 2018 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyćW sobotnie popołudnie 15 grudnia w Mamliczu odbyło się spotkanie z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Do wspólnego biesiadowania mieszkańców Mamlicza zaprosiła Rada Sołecka w Mamliczu, Świetlica MDK Mamlicz oraz Biblioteka Publiczna filia w Mamliczu.

Czytaj więcej: Mikołajkowe spotkanie w Mamliczu.

Przedszkolaki poznają świąteczne tradycje.

Kategoria: Imprezy Mamlicz Opublikowano: środa, 12 grudzień 2018 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyćPrzedszkolaki z grupy Biedronek w dniu 11 grudnia wzięły udział w zajęciach literacko – edukacyjnych „Świąteczne tradycje w naszych domach i na świecie”. Warsztaty zostały przeprowadzone w Bibliotece Publicznej filia w Mamliczu w ramach cyklu spotkań „Przedszkolak w bibliotece”.

Czytaj więcej: Przedszkolaki poznają świąteczne tradycje.

Papierowa wiklina na święta.

Kategoria: Imprezy Mamlicz Opublikowano: wtorek, 11 grudzień 2018 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyćW dniach 3 oraz 10 grudnia 2018 roku w Bibliotece Publicznej filia w Mamliczu odbyły się warsztaty z wikliny papierowej pod kierunkiem Pani Haliny Ryszki. Członkinie klubu „Pasja łączy pokolenia” spotykają się dwa razy w miesiącu aby wspólnie tworzyć. Panie nie ograniczają się tylko do papierowej wikliny, również szyją, tworzą z krepiny, a także eksperymentują techniką kanzashi.

Czytaj więcej: Papierowa wiklina na święta.

Papierowe ozdoby na choinkę.

Kategoria: Imprezy Mamlicz Opublikowano: poniedziałek, 10 grudzień 2018 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyćW Bibliotece Publicznej filia w Mamliczu w dniu 7 grudnia odbyły się warsztaty „Papierowe ozdoby na choinkę”. Spotkanie było realizowane wspólnie z Świetlicą MDK w Mamliczu w ramach cyklu „Mały artysta – bądź kreatywny”.

Czytaj więcej: Papierowe ozdoby na choinkę.

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.