Serdecznie zapraszamy

Imprezy Piechcin

„Pierwszoklasistom o zdrowym stylu życia”

Kategoria: Imprezy Piechcin Opublikowano: piątek, 26 październik 2018 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyćWe wtorek 23 października 2018 r. w piechcińskiej bibliotece odbyła się lekcja biblioteczna pn. „Pierwszoklasistom o zdrowym stylu życia”, w ramach cyklu „Arteterapia dla Małych i Dużych”. Na spotkanie przyszli uczniowie I klasy Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Piechcinie wraz z wychowawcą, panią Elżbietą Krawczyk.

Czytaj więcej: „Pierwszoklasistom o zdrowym stylu życia”

Kość niezgody. Życie w „paciorkowej” rodzinie

Kategoria: Imprezy Piechcin Opublikowano: piątek, 28 wrzesień 2018 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyć26 września 2018 r. piechcińską bibliotekę odwiedziły sześciolatki z miejscowego przedszkola, grupa pani Moniki Cierzniak. Przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach pn. Kość niezgody. Życie w „paciorkowej” rodzinie, w ramach cyklu „Arteterapia dla Małych i Dużych”.

Czytaj więcej: Kość niezgody. Życie w „paciorkowej” rodzinie

MĄDRE WNIOSKI

Kategoria: Imprezy Piechcin Opublikowano: wtorek, 25 wrzesień 2018 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyćW piątek 21 września 2018 r. w piechcińskiej bibliotece odbyła się lekcja biblioteczna pn. „Mądre wnioski”, w ramach cyklu „Arteterapia dla Małych i Dużych”. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie II klasy Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Piechcinie wraz z wychowawcą, panią Ewą Słowińską.

Czytaj więcej: MĄDRE WNIOSKI

Zwierzęta przyjaciółmi ludzi

Kategoria: Imprezy Piechcin Opublikowano: piątek, 24 sierpień 2018 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyćDnia 24 sierpnia 2018 r. piechcińska filia oraz świetlica Miejskiego Domu Kultury w Piechcinie zorganizowały zajęcia plastyczne dla dzieci pn. „Zwierzęta przyjaciółmi ludzi”.

Czytaj więcej: Zwierzęta przyjaciółmi ludzi

Jak narysować…?

Kategoria: Imprezy Piechcin Opublikowano: środa, 22 sierpień 2018 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyćNie potrzeba wcale specjalnych umiejętności, żeby narysować samolot, kozę, wieloryba i wiele innych wspaniałych kształtów. Przekonały się o tym dzieci uczestniczące w zajęciach plastycznych pn. „Jak narysować…?” zorganizowanych 20 sierpnia 2018 r. przez piechcińską bibliotekę i świetlicę Miejskiego Domu Kultury w Barcinie.

Czytaj więcej: Jak narysować…?

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.