Serdecznie zapraszamy

W GMINIE BARCIN DZIAŁAJĄ E-MOCNI …

Kategoria: e-Mocni Opublikowano: środa, 25 wrzesień 2019 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyćW gminie Barcin trwają szkolenia w ramach projektu „e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści”. Przedsięwzięcia realizowanego przez Fundację Aktywizacja, Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Polski Związek Głuchych Oddział Łódzki oraz Fundację Instytut Rozwoju Regionalnego i współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Regionalnego.

Czytaj więcej: W GMINIE BARCIN DZIAŁAJĄ E-MOCNI …

W GMINIE BARCIN DZIAŁAJĄ E-MOCNI …

Kategoria: e-Mocni Opublikowano: poniedziałek, 01 lipiec 2019 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyćW gminie Barcin trwają szkolenia w ramach projektu „e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści”. Przedsięwzięcia realizowanego przez Fundację Aktywizacja, Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Polski Związek Głuchych Oddział Łódzki oraz Fundację Instytut Rozwoju Regionalnego i współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Regionalnego. Coraz większe cyfrowe umiejętności zdobywają kolejne osoby. Są też takie, które z uśmiechem na twarzy chętnie przychodzą i dalej korzystają z innych tematów.

Czytaj więcej: W GMINIE BARCIN DZIAŁAJĄ E-MOCNI …

W GMINIE BARCIN DZIAŁAJĄ E-MOCNI …

Kategoria: e-Mocni Opublikowano: czwartek, 06 czerwiec 2019 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyćW gminie Barcin trwają szkolenia w ramach projektu „e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści”. Przedsięwzięcia realizowanego przez Fundację Aktywizacja, Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Polski Związek Głuchych Oddział Łódzki oraz Fundację Instytut Rozwoju Regionalnego i współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Regionalnego. Odbywają się one najczęściej w poniedziałki i czwartki w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Barcinie. Szkolą się bibliotekarze, seniorzy i młodzi ludzie. 30 maja br. oraz 3 czerwca br. miały miejsce szkolenia: „E-obywatel rusza na platformę”, „e-PUAP – załatwianie spraw urzędowych – jak złożyć wniosek online na dowód osobisty lub prawo jazdy?”, „Tworzę, udostępniam i publikuję własne materiały”, „Tworzę własne materiały np. teksty, tabele…”, „Tworzenie własnych materiałów online”. Podczas szkoleń z obszarów Sprawy codzienne i Zaangażowanie obywatelskie kursanci dowiadywali się co to jest ePUAP i Profil Zaufany, jak wyszukiwać formularze i gdzie zdobywać informacje na temat spraw, które można załatwić za pomocą ePUAP. Natomiast w ramach obszaru Edukacja kursanci uczyli się posługiwać dyskiem Google, tworzyć treści cyfrowe, takie jak teksty, grafiki, tabele, zdjęcia, prezentacje, filmy oraz dowiadywali się jak dzielić się informacjami w sieci. Szkolenia prowadziła trenerka lokalna – Justyna Pałka.

Czytaj więcej: W GMINIE BARCIN DZIAŁAJĄ E-MOCNI …

W GMINIE BARCIN DZIAŁAJĄ E-MOCNI …

Kategoria: e-Mocni Opublikowano: środa, 29 maj 2019 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyćW Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Barcinie trwają szkolenia w ramach projektu „e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści”. Przedsięwzięcia realizowanego przez Fundację Aktywizacja, Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Polski Związek Głuchych Oddział Łódzki oraz Fundację Instytut Rozwoju Regionalnego i współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Regionalnego.

Czytaj więcej: W GMINIE BARCIN DZIAŁAJĄ E-MOCNI …

W GMINIE BARCIN DZIAŁAJĄ E-MOCNI …

Kategoria: e-Mocni Opublikowano: wtorek, 21 maj 2019 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyć20 maja 2019 roku w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Barcinie odbyły się kolejne szkolenia w ramach projektu „e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści”. Przedsięwzięcia realizowanego przez Fundację Aktywizacja, Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Polski Związek Głuchych Oddział Łódzki oraz Fundację Instytut Rozwoju Regionalnego i współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Regionalnego.

Czytaj więcej: W GMINIE BARCIN DZIAŁAJĄ E-MOCNI …

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.