PROJEKT EDUKOWANIE PRZEZ CZYTANIE – ROZPOCZĘTY !!!

Kategoria: Edukowanie przez czytanie Opublikowano: środa, 26 wrzesień 2018 Robert Sagan Drukuj E-mail

Kliknij, aby powiększyć21 września 2018 roku odbyło się pierwsze spotkanie uczestników projektu „Edukowanie przez czytanie”. Bibliotekarka zapoznała rodziców i opiekunów dzieci z zasadami uczestnictwa w w/w projekcie oraz zaprosiła wszystkich do wspólnej zabawy podczas spektaklu teatralnego pt. „Król Kazimierz”, który wystawił Teatr Bajeczny z Bydgoszczy.

W trakcie spektaklu aktorki zapraszały dzieci do wspólnej zabawy oraz szukania skarbów króla Kazimierza. Na koniec spotkania bibliotekarki wraz z aktorkami Teatru Bajecznego złożyły dzieciom serdeczne życzenia z okazji przypadającego całkiem niedawno Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka.

Osoby, zainteresowane udziałem w projekcie „Edukowanie przez czytanie” zapraszamy do zgłaszania swoich pociech osobiście w Oddziale dla dzieci i młodzieży barcińskiej biblioteki (ul. Wojska Polskiego 4 a) lub telefonicznie 52 383-21-66 do 1 października 2018 roku. .

Justyna Pałka