Tygodnik lokalny Pałuki - Studia z dziejów Barcina

Kategoria: Tygodnik Lokalny Pałuki Opublikowano: poniedziałek, 05 listopad 2018 Robert Sagan Drukuj E-mail

24 października w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Barcin odbyło się spotkanie z Maciejem Frąsiem, autorem książki o Barcinie w okresie staropolskim.

Studia z dziejów Barcina w okresie staropolskim to publikacja naukowa, która powstała na podstawie ksiąg miejskich Barcina, znajdujących się w Archiwum Państwowym w Bydgoszczy. Przy okazji promocji książki i rozmowy z autorem, w książnicy otwarta została wystawa fotografii Barcina i jego mieszkańców z okresu międzywojennego. Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Autor tekstu i zdjęć: Magdalena Kruszka

Odnośnik do oryginalnego materiału poniżej:

Link do materiału

Film