Bezpieczne wakacje

Kategoria: Imprezy Piechcin Opublikowano: poniedziałek, 06 sierpień 2018 Robert Sagan Drukuj E-mail

Kliknij, aby powiększyćW piątek 20 lipca 2018 r. w piechcińskiej bibliotece odbyły się kolejne zajęcia dla dzieci pn. „Bezpieczne wakacje” zorganizowane wspólnie ze świetlicą Miejskiego Domu Kultury w Piechcinie.

Spotkanie na temat przestrzegania zasad bezpieczeństwa w czasie wakacji miało charakter edukacyjny. Dzieci, grając w plenerową grę planszową na terenie Parku 100-lecia, przypomniały sobie jak bezpiecznie korzystać z letniego wypoczynku. Na wybranych polach gry pojawiały się pytania, na które trzeba było odpowiedzieć. Świetna zabawa. Wszyscy bez problemu poradzili sobie z napotkanymi trudnościami. W nagrodę otrzymali słodkie upominki.

W drugiej części zajęć odbyły się zabawy ruchowe („Klamerkowa bitwa”, „Zamrażarka”, „Pająk”). W spotkaniu wzięło udział 12 osób.

Dorota Witkowska