Owocowe szaszłyki

Kategoria: Imprezy Piechcin Utworzono: poniedziałek, 06 sierpień 2018 Opublikowano: poniedziałek, 06 sierpień 2018 Robert Sagan Drukuj E-mail

Kliknij, aby powiększyć24 lipca podczas wtorkowych zajęć w piechcińskiej bibliotece i świetlicy Miejskiego Domu Kultury dzieci uczestniczyły w pogadance na temat dobrych manier przy stole, przypominając sobie, czego nie wolno robić podczas posiłku.

Uczestnicy dowiedzieli się również, jakich zasad należy przestrzegać na przyjęciach. Następnie przygotowali owocowe szaszłyki. W trakcie spotkania dzieci wzięły także udział w zabawach ruchowych („Berek w kole”, „Hasła”, „Raz, dwa, trzy, król patrzy”).

W zajęciach kulinarnych uczestniczyło szesnaście osób. Tym razem swoją obecnością zaszczyciło nas również kilkoro dzieci z Bydgoszczy, które przyjechały do Piechcina na wakacje.

Dorota Witkowska