Serdecznie zapraszamy

Wystawy Barcin

WYSTAWA PRAC PODOPIECZNYCH ŚRODOWISKOWEGO DOMU SAMOPOMOCY W BARCINIE

Kategoria: Wystawy Barcin Opublikowano: piątek, 19 październik 2018 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyćKażdy, kto miał do czynienia z pracownikami bądź podopiecznymi Środowiskowego Domu Samopomocy w Barcinie, powie z pewnością, że jest to miejsce zupełnie wyjątkowe. W placówce panuje przemiły, domowy wręcz klimat; goście witani są tu z uśmiechem. Ciepło i uśmiech, jakimi promieniują zarówno podopieczni jak i pracownicy domu z Panią Kierownik Agnieszką Kaniuką na czele zawitały razem z nimi do Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Barcin przy okazji wernisażu prac uczestników Domu, który odbył się 17 października 2018 roku.

Czytaj więcej: WYSTAWA PRAC PODOPIECZNYCH ŚRODOWISKOWEGO DOMU SAMOPOMOCY W BARCINIE

,, Artystyczne prezentacje ’’ – wystawa prac mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Barcinie.

Kategoria: Wystawy Barcin Opublikowano: piątek, 28 wrzesień 2018 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyć 26. 09.2018 roku w czytelni Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Barcin odbyło się spotkanie z cyklu „Artystyczne prezentacje” - prace mieszkańców DPS w Barcinie.

Czytaj więcej: ,, Artystyczne prezentacje ’’ – wystawa prac mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Barcinie.

OBLICZA KOBIECOŚCI W TWÓRCZOŚCI PANI LUCYNY FIC

Kategoria: Wystawy Barcin Opublikowano: piątek, 15 czerwiec 2018 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyć13 czerwca 2018 roku w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Barcin odbył się wernisaż kolejnej wystawy w cyklu „Artystyczne prezentacje” . Główną bohaterką wieczoru stała się tym razem Pani Lucyna Fic.

Czytaj więcej: OBLICZA KOBIECOŚCI W TWÓRCZOŚCI PANI LUCYNY FIC

KAROLINA GROCHOWIAK I JEJ PRACE W BARCIŃSKIEJ BIBLIOTECE

Kategoria: Wystawy Barcin Opublikowano: poniedziałek, 16 kwiecień 2018 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyć11 kwietnia, jak w każdą drugą środę miesiąca, w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Barcin otwarta została kolejna wystawa z cyklu „Artystyczne prezentacje”, którego celem jest przegląd twórczości artystów pochodzących z gminy Barcin i nie tylko. Tym razem zebrani na wernisażu goście obejrzeli prace młodej mieszkanki Barcina, Pani Karoliny Grochowiak. Dzięki rozmowie, którą z młodą artystką przeprowadziła Pani dyrektor Grażyna Szafraniak, widzowie zapoznali się także z historią przygody Pani Karoliny ze sztuką.

Czytaj więcej: KAROLINA GROCHOWIAK I JEJ PRACE W BARCIŃSKIEJ BIBLIOTECE

POLA WIDZENIA KSIĄŻKI

Kategoria: Wystawy Barcin Opublikowano: wtorek, 26 wrzesień 2017 Maciej Gawroński

Kliknij, aby powiększyć25 września 2017 roku w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Barcin otwarto dla publiczności wystawę pt. „Pola widzenia książki”, będąca pokłosiem projektu czytelniczego o tej samej nazwie, realizowanego przez Dom Oświatowy Biblioteki Śląskiej w Katowicach. Projekt, dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, miał u celu zainteresowanie odbiorców, głównie młodych, sztuką wizualną, muzyką, historią czy architekturą, umiejscawiając jednocześnie literaturę jako oś całej akcji.

Czytaj więcej: POLA WIDZENIA KSIĄŻKI

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok