Imprezy Mamlicz

Książę Czaruś w poszukiwaniu prawdziwej miłości.

Kategoria: Imprezy Mamlicz Utworzono: wtorek, 14 sierpień 2018 Opublikowano: wtorek, 14 sierpień 2018 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyćW ramach zajęć wakacyjnych organizowanych wspólnie przez filię Biblioteki Publicznej w Mamliczu oraz Świetlicę MDK Mamlicz odbył się wyjazd integracyjny do kina „Maks” w Inowrocławiu. Wycieczka została sfinansowana przez Radę Sołecką Mamlicz. W dniu 10 sierpnia mali mieszkańcy Mamlicza obejrzeli seans filmowy „Książę Czaruś”. Głównym bohaterem opowieści jest książę Filip na którym ciąży straszna klątwa. Nigdy nie ma zaznać prawdziwej miłości, mimo, że każda napotkana niewiasta zakochuje się w księciu bez pamięci.

Czytaj więcej: Książę Czaruś w poszukiwaniu prawdziwej miłości.

Turniej wiedzy „Milionerzy”.

Kategoria: Imprezy Mamlicz Utworzono: czwartek, 09 sierpień 2018 Opublikowano: czwartek, 09 sierpień 2018 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyć7 sierpnia Biblioteka Publiczna filia w Mamliczu wspólnie z Świetlicą MDK w Mamliczu zorganizowały turniej wiedzy dla dzieci „Milionerzy”. Nie był to taki klasyczny quiz znany nam z telewizji lecz odpowiednio zmodyfikowany na potrzeby spotkania. Uczestnicy zajęć wakacyjnych musieli wykazać się nie tylko wiedzą, ale również spostrzegawczością oraz logicznym myśleniem.

Czytaj więcej: Turniej wiedzy „Milionerzy”.

Wycieczka integracyjna do kina

Kategoria: Imprezy Mamlicz Utworzono: piątek, 20 lipiec 2018 Opublikowano: piątek, 20 lipiec 2018 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyć W dniu 18 lipca 2018 r. Biblioteka Publiczna - Filia w Mamliczu wspólnie ze Świetlicą MDK w Mamliczu zorganizowała wycieczkę integracyjną do kina „Max” w Inowrocławiu. Dzieci, które uczestniczyły w zajęciach wakacyjnych obejrzały seans filmowy – „I nie ma mocni 2”.

Czytaj więcej: Wycieczka integracyjna do kina

Talerzykowe ZOO

Kategoria: Imprezy Mamlicz Utworzono: środa, 18 lipiec 2018 Opublikowano: środa, 18 lipiec 2018 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyć W dniu 17 lipca w filii Biblioteki Publicznej w Mamliczu odbyły się zajęcia wakacyjne dla dzieci pn.: „Talerzykowe ZOO”. Uczestnicy warsztatów plastycznych wykorzystując farby oraz okrągłe papierowe talerzyki tworzyli mały zwierzyniec.

Czytaj więcej: Talerzykowe ZOO

Wiem to ja, wiesz i ty

Kategoria: Imprezy Mamlicz Utworzono: wtorek, 17 lipiec 2018 Opublikowano: wtorek, 17 lipiec 2018 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyć13 lipca w filii Biblioteki Publicznej w Mamliczu odbyły się kolejne zajęcia wakacyjne dla dzieci. W piątkowe popołudnie zaplanowano zajęcia sportowe na świeżym powietrzu. Niestety deszczowa pogoda pokrzyżowała plany organizatorów, tak więc przybyłe osoby wzięły udział w zabawach dydaktycznych „Wiem to ja, wiesz i ty”. Dzieci wspólnie rozwiązywały krzyżówki oraz odpowiadały na bajkowe zagadki.

Czytaj więcej: Wiem to ja, wiesz i ty