Serdecznie zapraszamy

Imprezy Mamlicz

Przedszkolaki poznają świąteczne tradycje.

Kategoria: Imprezy Mamlicz Utworzono: środa, 12 grudzień 2018 Opublikowano: środa, 12 grudzień 2018 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyćPrzedszkolaki z grupy Biedronek w dniu 11 grudnia wzięły udział w zajęciach literacko – edukacyjnych „Świąteczne tradycje w naszych domach i na świecie”. Warsztaty zostały przeprowadzone w Bibliotece Publicznej filia w Mamliczu w ramach cyklu spotkań „Przedszkolak w bibliotece”.

Czytaj więcej: Przedszkolaki poznają świąteczne tradycje.

Papierowa wiklina na święta.

Kategoria: Imprezy Mamlicz Utworzono: wtorek, 11 grudzień 2018 Opublikowano: wtorek, 11 grudzień 2018 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyćW dniach 3 oraz 10 grudnia 2018 roku w Bibliotece Publicznej filia w Mamliczu odbyły się warsztaty z wikliny papierowej pod kierunkiem Pani Haliny Ryszki. Członkinie klubu „Pasja łączy pokolenia” spotykają się dwa razy w miesiącu aby wspólnie tworzyć. Panie nie ograniczają się tylko do papierowej wikliny, również szyją, tworzą z krepiny, a także eksperymentują techniką kanzashi.

Czytaj więcej: Papierowa wiklina na święta.

Papierowe ozdoby na choinkę.

Kategoria: Imprezy Mamlicz Utworzono: poniedziałek, 10 grudzień 2018 Opublikowano: poniedziałek, 10 grudzień 2018 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyćW Bibliotece Publicznej filia w Mamliczu w dniu 7 grudnia odbyły się warsztaty „Papierowe ozdoby na choinkę”. Spotkanie było realizowane wspólnie z Świetlicą MDK w Mamliczu w ramach cyklu „Mały artysta – bądź kreatywny”.

Czytaj więcej: Papierowe ozdoby na choinkę.

Warsztaty ozdabiania bombek choinkowych.

Kategoria: Imprezy Mamlicz Utworzono: poniedziałek, 03 grudzień 2018 Opublikowano: poniedziałek, 03 grudzień 2018 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyćW sobotnie popołudnie 1 grudnia w Bibliotece Publicznej filia w Mamliczu odbyły się warsztaty ozdabiania bombek choinkowych. Zajęcia dla dzieci prowadzone przez panie z „Warsztatów z uśmiechem” cieszą się zawsze dużym zainteresowaniem. Spotkanie rozpoczęło się przedstawieniem procesu powstawania szklanych bombek, a także ich ozdabiania.

Czytaj więcej: Warsztaty ozdabiania bombek choinkowych.

Parasolki na jesienną niepogodę.

Kategoria: Imprezy Mamlicz Utworzono: poniedziałek, 03 grudzień 2018 Opublikowano: poniedziałek, 03 grudzień 2018 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyćW piątkowe popołudnie 23 listopada w mamlickiej Bibliotece Publicznej odbyły się zajęcia plastyczne „Parasolki na jesienną niepogodę”.

Czytaj więcej: Parasolki na jesienną niepogodę.