Serdecznie zapraszamy

Lekcje biblioteczne

Śnieżna Dama i Święta Bożego Narodzenia w Bibliotece

Kategoria: Lekcje biblioteczne Utworzono: czwartek, 13 grudzień 2018 Opublikowano: czwartek, 13 grudzień 2018 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyć12 grudnia 2018 roku późnym popołudniem barcińską bibliotekę odwiedził Święty Mikołaj z grupą aktorek z Teatru Bajecznego z Bydgoszczy ze świątecznym spektaklem pt. „Śnieżna Dama”. W spektaklu uczestniczyły dzieci trzyletnie biorące udział w projekcie Ministerialnym „Mała książka, wielki człowiek” oraz uczestnicy projektu „Edukowanie przez czytanie”.

Czytaj więcej: Śnieżna Dama i Święta Bożego Narodzenia w Bibliotece

„ŚWIĄTECZNE INSPIRACJE Z KLASĄ I A i B”

Kategoria: Lekcje biblioteczne Utworzono: czwartek, 13 grudzień 2018 Opublikowano: czwartek, 13 grudzień 2018 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyć12 grudnia 2018 roku w Oddziale dla dzieci i młodzieży, odbyły się warsztaty plastyczne, których tematyka nawiązywała do zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Klasa I A z wychowawczynią Panią Jolantą Gołębiewską i Agnieszką Błażejewską oraz klasa I B z wychowawczynią Panią Olga Nowicką ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Barcinie bardzo chętnie i aktywnie uczestniczyły w warsztatach.

Czytaj więcej: „ŚWIĄTECZNE INSPIRACJE Z KLASĄ I A i B”

„ŚWIĄTECZNE INSPIRACJE Z KLASĄ I C”

Kategoria: Lekcje biblioteczne Utworzono: wtorek, 11 grudzień 2018 Opublikowano: wtorek, 11 grudzień 2018 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyć11 grudnia 2018 roku w Oddziale dla dzieci i młodzieży, odbyły się warsztaty plastyczne, których tematyka nawiązywała do zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Czytaj więcej: „ŚWIĄTECZNE INSPIRACJE Z KLASĄ I C”

„Świąteczne kartki od serca” dla wyjątkowych osób

Kategoria: Lekcje biblioteczne Utworzono: piątek, 07 grudzień 2018 Opublikowano: piątek, 07 grudzień 2018 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyć7 grudnia 2018 roku, w Oddziale dla dzieci i młodzieży Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Barcinie odbyły się kolejne warsztaty pt. „Świąteczne kartki od serca”. W lekcji bibliotecznej uczestniczyli uczniowie z klasy III A Szkoły Podstawowej nr 2 w Barcinie wraz z panią Marzeną Błaszak.

Czytaj więcej: „Świąteczne kartki od serca” dla wyjątkowych osób

Powstały kolejne „Świąteczne kartki od serca”

Kategoria: Lekcje biblioteczne Utworzono: czwartek, 06 grudzień 2018 Opublikowano: czwartek, 06 grudzień 2018 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyćW Mikołajkowe przedpołudnie, 6 grudnia 2018 roku, w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Barcinie im. Jakuba Wojciechowskiego odbyły się warsztaty „Świąteczne kartki od serca”. W lekcji bibliotecznej w Oddziale dla dzieci i młodzieży uczestniczyły dzieci z klasy I i III Szkoły Podstawowej w Mamliczu wraz z paniami Wioletą Falkowską i Sylwią Wrzesińską.

Czytaj więcej: Powstały kolejne „Świąteczne kartki od serca”