Serdecznie zapraszamy

Lekcje biblioteczne

CZYM LUDZIE DAWNIEJ MYLI ZĘBY? LEKCJE BIBLIOTECZNE

Kategoria: Lekcje biblioteczne Opublikowano: czwartek, 06 czerwiec 2019 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyć„Czym ludzie dawniej myli zęby? Życie codzienne w dawnych czasach” to temat lekcji bibliotecznych, które w dniach 5 i 6 czerwca 2019 roku odbyły się w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Barcin. Wzięli w nich udział uczniowie klas IV Szkoły Podstawowej nr 2 w Barcinie, lekcje poprowadzone zostały przez Olgę Gralak-Ćwikłę, pracownicę czytelni biblioteki.

Czytaj więcej: CZYM LUDZIE DAWNIEJ MYLI ZĘBY? LEKCJE BIBLIOTECZNE

KUBECZKOWE PIRAMIDY BUDUJE KLASA I B

Kategoria: Lekcje biblioteczne Opublikowano: czwartek, 30 maj 2019 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyćW czwartkowe przedpołudnie, 30 maja 2019 roku, w ramach obchodów XVI TYGODNIA BIBLIOTEK, którego hasło przewodnie to „#BIBLIOTEKA”, w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży barcińskiej biblioteki, odbyły się lekcje „niespodzianki”, czyli warsztaty z kodowania i programowania.

Czytaj więcej: KUBECZKOWE PIRAMIDY BUDUJE KLASA I B

KLASA I C KIERUJE ROBOTEM I NIE TYLKO...

Kategoria: Lekcje biblioteczne Opublikowano: czwartek, 30 maj 2019 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyć30 maja 2019 roku, w ramach obchodów XVI TYGODNIA BIBLIOTEK, którego hasło przewodnie to „# BIBLIOTEKA”, w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży barcińskiej biblioteki, odbyła się kolejna lekcja „niespodzianka”, czyli warsztaty z kodowania i programowania.

Czytaj więcej: KLASA I C KIERUJE ROBOTEM I NIE TYLKO...

KOLOROWE KUBECZKI DO KODOWANIA

Kategoria: Lekcje biblioteczne Opublikowano: czwartek, 23 maj 2019 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyćW środę, 22 maja 2019 roku, w ramach obchodów XVI TYGODNIA BIBLIOTEK, którego hasło przewodnie to „#BIBLIOTEKA”, w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży biblioteki publicznej w Barcinie, odbyły się lekcje „niespodzianki”  , czyli warsztaty z kodowania i programowania. Do świetnej zabawy dzieciom z klasy pierwszej A wraz z paniami Jolantą Gołębiewską i Agnieszką Błażejewską oraz klasy drugiej A z wychowawczynią panią Elżbietą Wojtkowiak ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Barcinie posłużyły kolorowe kubeczki, sznurki i gumki.

Czytaj więcej: KOLOROWE KUBECZKI DO KODOWANIA

PSZCZÓŁKI W ZAKAMARKACH BIBLIOTEKI

Kategoria: Lekcje biblioteczne Opublikowano: czwartek, 23 maj 2019 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyćW czwartek, 23 maja 2019 roku, w bibliotecznym Oddziale dla Dzieci i Młodzieży odbyło się spotkanie z 6-latkami z Przedszkola nr 2 w Barcinie, w trakcie którego dzieci poznały bibliotekę i pracę bibliotekarza. Przewodnikiem po placówce była pani dyrektor Grażyna Szafraniak, która oprowadziła przedszkolaki wraz z ich wychowawczynią panią Agnieszką Zakopiec po wszystkich działach i zakamarkach biblioteki.

Czytaj więcej: PSZCZÓŁKI W ZAKAMARKACH BIBLIOTEKI

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok