Serdecznie zapraszamy

Biblioteka ze Smakiem

PorozmawiajMy w barcińskiej bibliotece.

Kategoria: Biblioteka ze Smakiem Opublikowano: środa, 13 listopad 2019 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyćOgromną radość sprawiła nam możliwość uczestniczenia w akcji, PorozmawiajMy Proszę, którą współorganizowały dla bibliotek Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Fundacja Kocham Polskę. „Podstawą spotkania jest rozmowa. Tam, gdzie nie ma rozmowy, nie ma spotkań. Tam, gdzie nie ma spotkań, nie ma relacji. Gdzie nie ma relacji, nie ma rozwoju”. W Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Barcinie przeprowadzono dwa spotkania w ramach tego projektu.

Czytaj więcej: PorozmawiajMy w barcińskiej bibliotece.

Smaki Mazur

Kategoria: Biblioteka ze Smakiem Opublikowano: piątek, 08 listopad 2019 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyć6 listopada 2019 roku w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Barcinie odbyło się spotkanie z pisarką, dziennikarką Katarzyną Enerlich pn. „Smaki Mazur” zorganizowane w ramach projektu „Biblioteka ze smakiem”. Przedsięwzięcia dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu Partnerstwo dla książki.

Czytaj więcej: Smaki Mazur

Serdecznie zapraszamy.

Kategoria: Biblioteka ze Smakiem Opublikowano: czwartek, 31 październik 2019 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyć

Kuchnie regionów świata

Kategoria: Biblioteka ze Smakiem Opublikowano: poniedziałek, 28 październik 2019 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyćŚwiat, wbrew pozorom, jest mały i dostępny dla wszystkich. Zwiedzają go dwie grupy ludzi. Jedną z nich stanowią turyści, drugą – podróżnicy. Turyści odwiedzają świat, poznając najpopularniejsze atrakcje turystyczne. Podróżnicy natomiast zagłębiają się w kulturę, odkrywają poza turystyczne miejsca i prawdziwe oblicze danego obszaru. Taką podróżniczo-kulinarną opowieść o obu kontynentach Ameryki przedstawili 22 października 2019 roku w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Barcinie Monika Mądra-Pawlak oraz Jan Pawlak.

Czytaj więcej: Kuchnie regionów świata

PROG - 26.09.2019 - Gafy, wpadki, faux pas

Kategoria: Telewizja lokalna Opublikowano: piątek, 18 październik 2019 Robert Sagan

Zapraszamy do obejrzenia materiału ze spotkania z Panem Łukaszem Walewskim, materiał  przygotowany został przez Telewizję Lokalną w Barcinie.

Czytaj więcej: PROG - 26.09.2019 - Gafy, wpadki, faux pas

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.