Serdecznie zapraszamy

Regulamin konkursu „Quiz ze smakiem”

Kategoria: Biblioteka ze Smakiem Opublikowano: poniedziałek, 08 lipiec 2019 Robert Sagan Drukuj E-mail

Kliknij, aby powiększyćRegulamin konkursu „Quiz ze smakiem”

1. Organizatorem konkursu jest Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Barcin w partnerstwie z Zespołem Szkół, Stowarzyszeniem „Otwarte Umysły” i Towarzystwem Miłośników Miasta i Gminy Barcin.

2. Quiz jest opublikowany na stronie internetowej Zespołu Szkół oraz Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Barcin w ramach projektu „Biblioteka ze smakiem”. Projekt ten jest dofinansowany ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Partnerstwo dla książki”.

3. Konkurs trwać będzie od 1 lipca 2019 r. do 31 sierpnia 2019 r.

4. Celem konkursu jest - promowanie lokalnych tradycji kulinarnych, - ugruntowanie wiedzy o tematyce kulinarnej, - rozbudzenie zainteresowań kulinarnych, pisarskich, czytelniczych, - promocja literatury beletrystycznej i poradników kulinarnych.

5. Quiz internetowy składa się z 10 pytań dotyczących kuchni regionalnej oraz spotkań realizowanych w ramach projektu „Biblioteka ze smakiem”. 5. Konkurs ma charakter otwarty. Uczestnikami konkursu mogą być osoby biorące udział w projekcie a także wszyscy Czytelnicy Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Barcin.

6. Quiz można rozwiązać w dowolnym dniu trwania Konkursu, a więc od 1lipca do końca sierpnia 2019 r.

7. Udział w konkursie polega na rozwiązaniu „Quizu ze smakiem” opublikowanego w Internecie na stronie Zespołu Szkół oraz Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Barcinie - udzieleniu odpowiedzi na pytania w nim zawarte, podpisaniu się imieniem i nazwiskiem, podaniu adresu lub numeru telefonu kontaktowego, wydrukowaniu oraz dostarczeniu do biblioteki publicznej, przy ul. WP 4a do dnia 5 września br.

8. Za każdą poprawną odpowiedź przyznaje się 1 punkt. Wygrywa dziesięć osób z najwyższą sumą punktów. W przypadku równej ilości punktów wygrywają odpowiedzi, które wpłynęły wcześniej.

9. Wręczenie nagród odbędzie się w październiku 2019 roku podczas spotkania organizowanego w ramach projektu „Biblioteka ze smakiem”.

10. Osoby nagrodzone zostaną poinformowane o wydarzeniu drogą telefoniczną, listowną lub e-mailową.

11. W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informuje, iż administratorem danych Pani/Pana danych osobowych przetwarzanych przez organizatora w związku z konkursem jest: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Barcin, ul. Wojska Polskiego nr 4a, 88-190 Barcin, telefon służbowy 512-173-676, adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

12. Dane osobowe są zbierane i przetwarzane tylko na potrzeby przeprowadzenia Konkursu „Quiz ze smakiem”, tj. wyłonienia Zwycięzców, ogłoszenia wyników oraz nagrodzenia Laureatów.

13. Uczestnictwo w Konkursie jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

14. W sprawach związanych z konkursem prosimy o kontakt z Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy Barcin im. Jakuba Wojciechowskiego, tel: 52 383-21-66 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Dyrektor BPMiG w Barcinie
Grażyna Szafraniak

Pliki do pobrania:

Regulamin
Pytania

PROJEKT DOFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW MINISTRA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO
POCHODZĄCYCH Z FUNDUSZU PROMOCJI KULTURY.

 


 

Odsłony: 263
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.