Serdecznie zapraszamy

Regulamin konkursu „Quiz Barcin w latach dwudziestych… latach trzydziestych…”

Kategoria: Drogowskaz Niepodległa Opublikowano: czwartek, 04 październik 2018 Robert Sagan Drukuj E-mail

Kliknij, aby powiększyćKliknij, aby powiększyć

 Regulamin konkursu „Quiz Barcin w latach dwudziestych… latach trzydziestych…”

 1. Organizatorem konkursu jest Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Barcin w partnerstwie ze Stowarzyszeniem „Otwarte Umysły” i Towarzystwem Miłośników Miasta i Gminy Barcin.
 2. Quiz jest opublikowany na stronie internetowej Stowarzyszenia „Otwarte Umysły”, Towarzystwa Miłośników Miasta i Gminy Barcin oraz Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Barcin w ramach projektu „Drogowskaz-Niepodległa”. Projekt ten jest dofinansowany ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
 3. Konkurs trwać będzie od 8 października 2018 r. do 31 października 2018 r.
 4. Celem konkursu jest:
 • - przybliżenie dziedzictwa kulturowego regionu,
 • - popularyzowanie kultury regionalnej,
 • - rozwijanie zainteresowań regionem, jego historią i kulturą, szczególnie w latach 20-tych i 30-tych XX wieku,
 • - kształtowanie poczucia własnej tożsamości,
 • - promocja literatury regionalnej i historycznej,
 • - integracja społeczności gminy Barcin.
 1. Quiz internetowy składa się z 10 pytań dotyczących historii i życia kulturalnego Barcina w latach 20-tych i 30-tych XX wieku.
 2. Konkurs ma charakter otwarty. Uczestnikami konkursu mogą być osoby biorące udział w projekcie a także wszyscy Czytelnicy Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Barcin.
 3. Quiz można rozwiązać w dowolnym dniu trwania Konkursu, a więc od 8 października 2018 r. do 31 października 2018 r.
 4. Udział w konkursie polega na rozwiązaniu „Quizu Barcin w latach dwudziestych… latach trzydziestych…” opublikowanego w Internecie na stronie Stowarzyszenia „Otwarte Umysły”, Towarzystwa Miłośników Miasta i Gminy Barcin oraz Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Barcin  - udzieleniu odpowiedzi na pytania w nim zawarte, podpisaniu się imieniem i nazwiskiem, podaniu adresu lub numeru telefonu kontaktowego, wydrukowaniu oraz dostarczeniu do biblioteki publicznej, przy ul. WP 4a do dnia 31 października br.
 5. Za każdą poprawną odpowiedź przyznaje się 1 punkt. Wygrywa dziesięć osób z najwyższą sumą punktów. W przypadku równej ilości punktów wygrywają odpowiedzi, które wpłynęły wcześniej.
 6. Wręczenie nagród odbędzie się w listopadzie 2018 roku podczas spotkania organizowanego w ramach projektu „Drogowskaz-Niepodległa”.
 7. Osoby nagrodzone zostaną poinformowane o wydarzeniu drogą telefoniczną, listowną lub e-mailową.
 8. W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informuje, iż administratorem danych Pani/Pana danych osobowych przetwarzanych przez organizatora w związku z konkursem jest: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Barcin, ul. Wojska Polskiego nr 4a, 88-190 Barcin, telefon służbowy 512-173-676, adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 9. Dane osobowe są zbierane i przetwarzane tylko na potrzeby przeprowadzenia Konkursu „Quiz Barcin w latach dwudziestych… latach trzydziestych…”, tj. wyłonienia Zwycięzców, ogłoszenia wyników oraz nagrodzenia Laureatów.
 10. Uczestnictwo w Konkursie jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
 11. W sprawach związanych z konkursem prosimy o kontakt z Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy Barcin im. Jakuba Wojciechowskiego, tel: 52 383-21-66 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dyrektor BPMiG w Barcinie

       Grażyna Szafraniak

Regulamin do pobrania poniżej oraz na stronie : http://bip.biblioteka.barcin.pl/index.php?id=378 :
Regulamin konkursu
Pytania do Quizu:
Pytania

PROJEKT "DROGOWSKAZ NIEPODLEGŁA" DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW MINISTRA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO
POCHODZĄCYCH Z FUNDUSZU PROMOCJI KULTURY.

Odsłony: 292
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok