Serdecznie zapraszamy

W GMINIE BARCIN DZIAŁAJĄ E-MOCNI …

Kategoria: e-Mocni Opublikowano: wtorek, 21 maj 2019 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyć20 maja 2019 roku w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Barcinie odbyły się kolejne szkolenia w ramach projektu „e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści”. Przedsięwzięcia realizowanego przez Fundację Aktywizacja, Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Polski Związek Głuchych Oddział Łódzki oraz Fundację Instytut Rozwoju Regionalnego i współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Regionalnego.

Czytaj więcej: W GMINIE BARCIN DZIAŁAJĄ E-MOCNI …

W GMINIE BARCIN DZIAŁAJĄ E-MOCNI …

Kategoria: e-Mocni Opublikowano: piątek, 17 maj 2019 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyć16 maja 2019 roku w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Barcinie druga grupa osób rozpoczęła szkolenia w ramach projektu „e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści”. Przedsięwzięcia realizowanego przez Fundację Aktywizacja, Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Polski Związek Głuchych Oddział Łódzki oraz Fundację Instytut Rozwoju Regionalnego i współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Regionalnego.

Czytaj więcej: W GMINIE BARCIN DZIAŁAJĄ E-MOCNI …

W GMINIE BARCIN DZIAŁAJĄ E-MOCNI …

Kategoria: e-Mocni Opublikowano: środa, 15 maj 2019 Robert Sagan

Kliknij, aby powiększyć13 maja 2019 roku w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Barcinie szkoleniem „e-PUAP – Załatwianie spraw urzędowych – Jak złożyć wniosek online na dowód osobisty lub prawo jazdy?” rozpoczęliśmy spotkania w ramach projektu „e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści”. Przedsięwzięcia realizowanego przez Fundację Aktywizacja, Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Polski Związek Głuchych Oddział Łódzki oraz Fundację Instytut Rozwoju Regionalnego i współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Regionalnego.

Czytaj więcej: W GMINIE BARCIN DZIAŁAJĄ E-MOCNI …

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok