RYSUJĘ, KOLORUJĘ I MALUJĘ !!!

Kategoria: Edu Art i Ty Utworzono: piątek, 20 lipiec 2018 Opublikowano: piątek, 20 lipiec 2018 Robert Sagan Drukuj E-mail

Kliknij, aby powiększyćW piątkowe przedpołudnie 20 lipca 2018 roku w Oddziale dla dzieci i młodzieży Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Barcin odbyły się zajęcia pt. „Rysuję, koloruję i maluję” w ramach projektu „EDU ART i TY!”.

Podczas warsztatów plastycznych dzieci tworzyły własne rysunki oraz kolorowały obrazki związane tematycznie z bohaterami bajek, wakacjami i latem. Wykonane prace uczestnicy wycinali i przyklejali na kolorowe kartki z passe-partout (ramka kartonowa z wycięciem o powierzchni trochę mniejszej od powierzchni karty z ilustracją).

Efekt prac można zobaczyć na zdjęciach wykonanych podczas zajęć. Realizowany przez bibliotekę projekt został dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Justyna Pałka

PROJEKT "EDU ART I TY!" DOFINANSOWANO Z ŚRODKÓW MINISTRA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO
W RAMACH PROGRAMU "PARTNERSTWO DLA KSIĄŻKI"