DREWNIANA SZTUKA

Kategoria: Edu Art i Ty Utworzono: wtorek, 07 sierpień 2018 Opublikowano: wtorek, 07 sierpień 2018 Robert Sagan Drukuj E-mail

Kliknij, aby powiększyćW piątkowe przedpołudnie 3 sierpnia 2018 roku w Oddziale dla dzieci i młodzieży Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Barcin odbyły się zajęcia pt. „Sztuka zdobienia drewna” w ramach projektu „EDU ART i TY!”.

Podczas warsztatów technicznych dzieci tworzyły własne podkładki pod szklanki. Uczestnicy zajęć sami projektowali i szkicowali wzory na drewnianych podkładkach. Następnie za pomocą pisaków kolorowały wcześniej przygotowane wzory. Powstały przepiękne mozaiki, abstrakcje oraz krajobrazy na maleńkim kawałku drewna. Efekt prac można zobaczyć na zdjęciach wykonanych podczas zajęć. Na koniec zajęć ciężka praca dzieci została nagrodzona loterią fantową.

Realizowany przez bibliotekę projekt został dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Justyna Pałka

PROJEKT "EDU ART I TY!" DOFINANSOWANO Z ŚRODKÓW MINISTRA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO
W RAMACH PROGRAMU "PARTNERSTWO DLA KSIĄŻKI"