Konkurs czytelniczy „Czytelnik lata 2018”

Kategoria: Inne wydarzenia Utworzono: wtorek, 11 wrzesień 2018 Opublikowano: wtorek, 11 wrzesień 2018 Robert Sagan Drukuj E-mail

Kliknij, aby powiększyćW Wypożyczalni dla Dorosłych Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Barcin od 25 czerwca do 31 sierpnia trwał wakacyjny konkurs czytelniczy pt. „Czytelnik Lata 2018”. Zasady konkursu były proste – zwycięzcą rywalizacji została osoba, która w podanym powyżej okresie przeczytała najwięcej książek. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpiło 5 września, podczas spotkania autorskiego Pani Zofii Jesionowskiej.

. Niekwestionowaną zwyciężczynią okazała się Pani Barbara Sosnowska, która w czasie wakacji przeczytała 48 książek, co jest doprawdy imponującą liczbą. Na drugim miejscu znalazła się Pani Aneta Trawińska-Kiek z 44 książkami na koncie, zaś trzecią pozycję zajęły ex aequo Panie Grażyna Byczyńska i Danuta Pałka – obie czytelniczki w okresie wakacyjnym przeczytały po 38 książek.

Nagrody w postaci książek ufundowanych przez wydawnictwo Czwarta Strona wręczyła Paniom Dyrektor biblioteki Grażyna Szafraniak.

• DSC03038
  • DSC03039