Kurs na języki obce – Funenglish.pl w bibliotece

Kategoria: Inne wydarzenia Opublikowano: środa, 12 wrzesień 2018 Robert Sagan Drukuj E-mail

Kliknij, aby powiększyć12 września 2018 roku w Czytelni Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Barcin odbyło się spotkanie organizacyjne dotyczące nauki języka angielskiego dla dzieci. Każde dziecko miało okazję do przedstawienia się i powiedzenia czegoś o sobie po angielsku. Natomiast rodzice, który przybyli wraz ze swoimi pociechami otrzymali bezpłatne kody umożliwiające naukę języków obcych poprzez Internet, a bibliotekarka pokazała jak krok po kroku aktywować uzyskany kod.

Dzięki wykupionemu przez barcińską książnicę dostępowi do platformy e-lerningowej grupa 20 młodych czytelników będzie korzystać z kursu FunEnglish, podczas cotygodniowych spotkań w bibliotece oraz samodzielnie w domu. Ze względu na dużą rozpiętość wiekową dzieci zostały podzielone na 3 grupy: 6/7-latków, 8 oraz 10-latków. Godzinne spotkania, podczas których uczestnicy będą uczyć się języka angielskiego poprzez gry, zabawy i śpiewanie piosenek zaplanowano we wtorki oraz w czwartki.

Joanna Kujawa-Drozdowska