Zakończenie zajęć językowych w bibliotece

Kategoria: Inne wydarzenia Opublikowano: poniedziałek, 17 czerwiec 2019 Robert Sagan Drukuj E-mail

Kliknij, aby powiększyćW piątkowe popołudnie, 14 czerwca 2019 roku uroczyście i z uśmiechem zakończyliśmy zajęcia językowe w bibliotece. Wszystkich zebranych w imieniu nieobecnej pani Dyrektor powitała pani Renata Grabowska oraz pani Joanna Kujawa-Drozdowska. Zanim jednak zostały wręczone dyplomy i upominki, dzieci i przybyli rodzice obejrzeli krótką prezentację, o tym jak wyglądały zajęcia językowe w bibliotece.

Po jej obejrzeniu uczestnicy kursu, który trwał przez cały rok szkolny z radością odebrali dyplomy. Ogromnym zaskoczeniem dla pani bibliotekarki, prowadzącej zajęcia językowe były przyniesione przez dzieci kwiaty. Były podziękowania, radość i wzruszenie. Na koniec spotkania zrobiliśmy sobie wspólne pamiątkowe zdjęcie.

Nauka angielskiego dla dzieci na platformach Fun English i Lerni w barcińskiej bibliotece powróci po wakacjach.

Zapraszamy !!!