Zakończenie zajęć językowych dla dorosłych w bibliotece

Kategoria: Inne wydarzenia Opublikowano: poniedziałek, 08 lipiec 2019 Robert Sagan Drukuj E-mail

Kliknij, aby powiększyćW piątkowe popołudnie, 28 czerwca 2019 roku, dorośli uczestnicy zajęć językowych w bibliotece, uroczyście i z uśmiechem, odebrali dyplomy i certyfikaty LERNI. Wszystkich zebranych w imieniu nieobecnej pani Dyrektor powitała pani Renata Grabowska oraz pani Joanna Kujawa-Drozdowska.

Następnie zostały wręczone dyplomy i certyfikaty poświadczające uczestnictwo w zajęciach. Były gratulacje, podziękowania, radość i wzruszenie. Ogromnym zaskoczeniem dla pani bibliotekarki, prowadzącej zajęcia językowe były podarowane kwiaty. Na koniec spotkania zrobiliśmy sobie wspólne pamiątkowe zdjęcie.

Nauka angielskiego dla dorosłych na platformie Lerni w barcińskiej bibliotece powróci we wrześniu.

Zapraszamy !!!