WYCINANKI Z PAPIERU

Kategoria: Inne wydarzenia Opublikowano: piątek, 09 sierpień 2019 Robert Sagan Drukuj E-mail

Kliknij, aby powiększyć8 sierpnia 2019 r. w piechcińskiej bibliotece odbyły się kolejne wakacyjne zajęcia z dziećmi pt. „Wycinanki z papieru”.

Uczestnicy czwartkowego spotkania tworzyli różne kompozycje wycinanek na papierze. Powstały ciekawe prace, które zdobią Kącik Małego Czytelnika.

Następnie bawiliśmy się w „Głuchy telefon” oraz „Każde zwierzę, co ma pierze, fruwa”. Dzieci miło spędziły swój wolny czas na zabawie w bibliotece. Oczywiście nie obyło się bez słodkiego poczęstunku i drobnych upominków.

Fot. Ewa Małek