POMORSKIE BIBLIOTEKARKI Z WIZYTĄ W BARCINIE

Kategoria: Inne wydarzenia Opublikowano: czwartek, 12 wrzesień 2019 Robert Sagan Drukuj E-mail

Kliknij, aby powiększyć12 września do Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Barcin z wizyta studyjną przybyły bibliotekarki z województwa pomorskiego. Po oficjalnym powitaniu przez Panią Dyrektor Grażynę Szafraniak oraz Zastępcę Burmistrza Barcina Pana Huberta Łukomskiego goście zostali zaproszeni do czytelni, gdzie przy kawie i pysznym rogaliku zapoznali się z historią i działalnością barcińskiej książnicy, którą przedstawiła Pani Szafraniak.

Następnie bibliotekarki zostały oprowadzone po przestrzeni książnicy; nie brakowało tu wielu pytań i ożywionych rozmów między gośćmi a barcińskimi bibliotekarkami.

• DSC08839
  • DSC08844