KLASA IA I WIOSNA !!!

Kategoria: Lekcje biblioteczne Opublikowano: środa, 20 marzec 2019 Robert Sagan Drukuj E-mail

Kliknij, aby powiększyć19 marca 2019 roku barcińską bibliotekę odwiedziła klasa I A ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Barcinie z wychowawczynią Panią Jolantą Gołębiewską i Panią Agnieszką Błażejewską. Dzieci powitała Pani dyrektor biblioteki Grażyna Szafraniak, jednocześnie zapraszając je do wspólnej zabawy podczas warsztatów.

Pani Justyna rozpoczęła zajęcia od wspólnej rozmowy z dziećmi na temat pierwszych zwiastunów wiosny oraz czytania wierszy o wiośnie. Dzieci wykazały się bardzo dużą wiedzą na temat zbliżającej się wiosny. Następnie zadaniem dzieci było wykonanie żabek z plasteliny oraz opaski na głowę z bocianem z przygotowanych przez bibliotekarkę elementów.

Dzieci wycinały pojedyncze elementy, które należało w odpowiedni sposób poskładać i skleić, aby powstały piękne i troszkę zwariowane bociany.

Justyna Pałka