Drodzy Klubowicze, Szanowni Czytelnicy!

Kategoria: Ważne informacje Opublikowano: czwartek, 30 sierpień 2018 Robert Sagan Drukuj E-mail

Kliknij, aby powiększyćZ przyjemnością informujemy, iż Dyskusyjny Klub Książki dla dorosłych, działający przy Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Barcinie, wznawia swoją działalność po wakacyjnej przerwie.

Zapraszamy stałych Członków Klubu oraz wszystkich, którzy lubią czytać i dzielić się swoimi refleksjami na temat przeczytanej lektury, już we wtorek, 4 września 2018 roku o godz. 16:30 do czytelni biblioteki, przy ul. WP 4a.

Podczas spotkania dyskutować będziemy o książce „Nietypowa baba jestem czyli Anna Seniuk w rozmowie z córką Magdaleną Małecką-Wippich”.