Uwaga czytelnicy !

Kategoria: Ważne informacje Opublikowano: środa, 13 marzec 2019 Robert Sagan Drukuj E-mail

 

Projekt „e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści”

Bezpłatne szkolenia online w naszej gminie! Nauczysz się, jak dzięki komputerowi z Internetem szukać pracy, zadbać o zdrowie, załatwiać codzienne sprawy, uczyć się, inwestować, odpoczywać, rozwijać swoje hobby i życie duchowe, a także stać się bardziej aktywnym obywatelem.
Więcej informacji znajdziesz na stronie www.e-mocni.org.pl

 Szkolenia  online obejmują 9 obszarów tematycznych:

  1.  Obszar:   Praca i rozwój zawodowy 
  2. Obszar:   Relacje z bliskimi
  3. Obszar:   Edukacja
  4. Obszar:    Realizacja zainteresowań (odpoczynek i hobby) 
  5. Obszar:     Zdrowie 
  6. Obszar:     Finanse
  7. Obszar:     Religia i życie duchowe
  8. Obszar:     Sprawy codzienne
  9. Obszar:     Zaangażowanie obywatelskie   

            

W szkoleniach online mogą brać udział osoby, które dotychczas nie korzystały w ramach projektu ze szkoleń stacjonarnych.

Uczestnik będzie miał dowolność wyboru szkoleń: zarówno w ramach danego obszaru, jak i pomiędzy nimi, pod warunkiem, iż łączna suma czasu trwania wybranych przez niego szkoleń będzie co najmniej 7 godzin.

Jak się zapisać na szkolenie online?

Na stronie projektu  www.e-mocni.org.pl wybierz zakładkę „Znajdź szkolenie” i wybierz „Szkolenia online”. Zapoznaj się z oferowanymi tematami szkoleń, a następnie kliknij „Zapisz się”  na szkolenia online i zarejestruj na platformie (możesz skorzystać z instrukcji zakładania konta).

Można też dokonać zapisu bezpośrednio na stronie http://platforma.e-mocni.org.pl/  wybierając zakładkę „szkolenia online”.

Po ukończeniu szkolenia i uzyskaniu pozytywnego wyniku testu, uczestnik będzie miał możliwość wydrukowania certyfikatu, poświadczającego udział w szkoleniu.

Zainteresowane osoby zachęcamy  do kontaktu  z moderatorką szkoleń online Panią Elżbietą Singer  tel. 662 573 414 , e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Lista dostępnych szkoleń

 

 

 

Odsłony: 230
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok