Chwila relaksu.

Kategoria: Inne wydarzenia Opublikowano: wtorek, 03 marzec 2020 Robert Sagan Drukuj E-mail

Kliknij, aby powiększyćŚwietlica MDK w Mamliczu wspólnie z tamtejszą Biblioteką Publiczną zaprosiły mieszkanki Mamlicza na spotkanie „Chwila relaksu”. W piątkowe popołudnie 27 lutego przedstawicielki rosyjskiej firmy Faberlic – pani Maria Stankiewicz oraz pani Marzena Wilk przygotowały prelekcję na temat tajników urody. Panie chętnie dzieliły się wiedzą na temat przygotowania naszej cery na powitanie wiosny oraz stosowania m.in. maseczek relaksacyjnych.

Przeprowadzono praktyczne pokazy oczyszczania i nawilżania twarzy, jak również sztuki nakładania makijażu. Uczestniczki zajęć z dużym zainteresowaniem przyglądały się prowadzonym zabiegom. Podczas dwugodzinnego spotkania biblioteczna filia wypożyczała literaturę związaną z tematyką kosmetologii. Po zakończeniu prezentacji zainteresowane osoby miały możliwość zakupu produktów firmy Faberlic.

Edyta Dypolt