Komunikat organizacyjny IMAGO Noworoczny Turniej Szachowy

Kategoria: Ważne informacje Opublikowano: poniedziałek, 20 styczeń 2020 Robert Sagan Drukuj E-mail

Kliknij, aby powiększyćKomunikat organizacyjny IMAGO Noworoczny Turniej Szachowy

1. Organizatorzy

Imago Okna Drzwi Rolety
Biblioteka Miejska im. Jakuba Wojciechowskiego w Barcinie
Zespół Szkół w Barcinie

2. Termin i miejsce

Turniej odbędzie się 1 lutego 2020r. w Bibliotece Miejskiej w Barcinie ul. WP 4a. Początek turnieju o godzinie 9:15. Odprawa 9:00.

3. Warunki uczestnictwa

W turnieju może zagrać każdy chętny. Zgłoszenia przyjmowane będą do 30 stycznia 2020r. pocztą elektroniczną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (decyduje kolejność zgłoszeń. Aktualizacja listy wg zgłoszeń).

UWAGA: ograniczona liczba miejsc! Zapewniamy 56 miejsca
W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, datę urodzenia, klub oraz aktualny ranking.
Uczestnictwo w zawodach jest PŁATNE. 10 złotych od uczestnika.
Turniej ma charakter towarzyski i nie jest rankingowany.

4. System rozgrywek

Turniej zostanie rozegrany systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund, przy tempie 15 minut na zawodnika.
Turniej będzie podzielony na dwie kategorie. OPEN A – kategoria III i wyższe oraz OPEN B – dzieci, kategoria IV i niższe

5. Ocena wyników

Kolejność zawodników ustala się na podstawie ilości zdobytych punktów. W razie ich równości o zajętych miejscach decydują kolejno:
- średni Buchholz;
- Buchholz;
- ilość zwycięstw;
- progres.

6. Sędziowanie

Sędzią turnieju będzie Hubert Łukomski

7. Nagrody w kategorii OPEN A

I miejsce – 250,00 PLN
II miejsce – 150,00 PLN
III miejsce – 100,00 PLN

Najlepszy zawodnik z gminy Barcin – nagroda rzeczowa
Najstarszy zawodnik – nagroda rzeczowa
Pozostali gracze drobne upominki

Nagrody w kategorii OPEN B
I-III miejsce - puchary z podziałem na dziewczynki, chłopcy,
I-III miejsce - puchary w kategoriach wiekowych,
Pamiątkowe medale dla uczestników nienagrodzonych pucharami, nagrody rzeczowe oraz drobne upominki.
Dla wszystkich słodki poczęstunek oraz kawa i herbata

8. Postanowienia końcowe

Ostateczna interpretacja Regulaminu należy do Organizatora.

Udział w zawodach jest równoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu oraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych zawodników dla potrzeb turnieju: publikacja wyników, sprawozdawczość i wyrażeniem zgody na wykorzystywanie zdjęć i nagrań z udziałem uczestników do celów promocji i reklamy działań Organizatorów i Partnerów Turnieju.