Daria Wójcik i Remigiusz Kuźmiński

Daria Wójcik i Remigiusz Kuźmiński to dyplomowani artyści-muzycy z wyższym wykształceniem muzycznym. Od lat związani są ze środowiskiem bydgoskiej kultury i sztuki. Czynnie koncertują na terenie całego kraju, a także w naszej barcińskiej bibliotece oraz w wielu innych miejscowościach na terenie Pałuk.

Kliknij, aby powiększyć23 stycznia w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Barcin odbyło się wręczenie nagród w konkursach Czytelnik roku oraz Młody Czytelnik Roku 2018. Nie była to jednak jedyna atrakcja wieczoru - gdy wszyscy laureaci otrzymali już pamiątkowe dyplomy oraz nagrody, na scenę weszli Pani Daria Wójcik oraz Pan Remigiusz Kuźmiński, którzy przez następną godzinę cieszyli uszy zebranych swoim śpiewem.