obraz prowadzący do katalogu online biblioteki w barcinie
Logo Izba Tradycji
Logo DKK
logo Biuletynu Informacji Publicznej
bibliotekarka wręcza lizaki uczestnikom konkursu obecnym na spotkaniu

19 września 2024 roku w Oddziale dla dzieci i młodzieży został rozstrzygnięty konkurs “WAKACYJNEGO BINGO KSIĄŻKOWEGO 2024”.

Dzieci biorące udział w konkursie przez wakacje czytały książki, o różnorodnej tematyce w zależności, co się znajdowało w okienkach bingowej tabeli. Za każdą przeczytaną książkę otrzymywały na specjalnej karcie pieczątki. Kto uzbierał 5 pieczątek w poziomie, pionie lub na skos, wypełniał specjalny kupon i brał udział w losowaniu.

Wszyscy uczestnicy wakacyjnej przygody z książkami otrzymali fantastyczne nagrody, dyplomy oraz zaproszenia na teatrzyk kukiełkowy pt. “Zielony Kapturek”. Sztukę wystawi 30 września 2024r. o godz. 16:00 Teatr Lalek Kukiełka z Ptaszkowej. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci. WSTĘP WOLNY!!!

Justyna Woźniak

G-QNHR3RG2EM