obraz prowadzący do katalogu online biblioteki w barcinie
Logo Izba Tradycji
Logo DKK
logo Biuletynu Informacji Publicznej
Publiczność siedzi na krzesłach, przed nimi stoi zaproszona autorka

8 października 2024 r. w piechcińskiej książnicy odbyło się spotkanie autorskie z panią Ewą Cielesz w ramach projektu pn. „Biblioteka rozmaitości” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Pani Ewa Cielesz jest autorką bestsellerowej sagi „Zakryte lustra” oraz trylogii „Córka cieni” i „Pochyłe niebo”, a także poczytnych powieści: „Słońce umiera i tańczy”, „Szepty stepowe”, „Niskie drzewa”, „Wiedźmy”, „Tango”. Pisarka zafascynowana jest również teatrem i poezją. Dlatego pisze też opowiadania, scenariusze, wiersze dla dzieci i dorosłych. Jest także instruktorem teatralnym.

W trakcie spotkania autorka opowiedziała naszym czytelnikom o tematyce napisanych powieści i historiach głównych bohaterów. Dowiedzieliśmy się, co jest prawdą, a co fikcją literacką. Ponadto pisarka poruszyła również temat toksycznej miłości i relacji w swoich książkach. Teraz już wiemy, jak takie osoby można rozpoznać i jak im pomóc.  

Zdaniem naszych czytelników każdy, kto zetknął się z twórczością Ewy Cielesz, wie, że jej powieści to świat, do którego wraca się z przyjemnością i opuszcza z żalem. Nic więc dziwnego, że książki jej autorstwa podbijają serca czytelników w całym kraju.

To było bardzo pasjonujące spotkanie. Czytelnicy zadawali pytania. Oczywiście pani Ewa udzieliła wyczerpujących odpowiedzi. Autorka oczarowała nas swoim poczuciem humoru. Dziękujemy.

Logo Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego: po prawej stronie orzeł w koronie z rozpostartymi skrzydłami, obok napis "Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego", pod napisem biało-czerwony pasek nawiązujący do flagi Polski.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Projekt “Biblioteka Rozmaitości”

Galeria zdjęć

Ułatwienia dostępu

G-QNHR3RG2EM