Logo akcji "tu CZYTAMY"

W lutym 2009 roku z inicjatywy Instytutu Książki we współpracy z British Council i Wojewódzką i Miejską Biblioteką Publiczną im. dr. Witolda Bełzy w Bydgoszczy rozpocznie swoją działalność DYSKUSYJNY KLUB KSIĄŻKI przy Oddziale dla dzieci BPMiG w Barcinie.

W 2007 roku projekt był realizowany w ramach Programu Operacyjnego Promocja Czytelnictwa ogłoszonego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Od stycznia 2008 roku jest realizowany przy wsparciu finansowym Instytutu Książki. Projekt DYSKUSYJNE KLUBY KSIĄŻKI wpisuje się w wieloletni program promocji czytelnictwa i wsparcia sektora książki „Tu Czytamy!”.

Stanisława Ciesielska – moderator DKK w Barcinie.

logo British Council logo Instytutu Książki logo Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy