Obrazek pokazujący Królewnę Śnieżkę i siedmiu krasnoludków

ZAPRASZAMY !!!
DYSKUSYJNY KLUB KSIĄŻKI

Ciebie ……. Aniu, Dorotko, Moniko, Manuelo, Krzysztofie, Filipie, Agnieszko… Przy Oddziale dla dzieci Biblioteki Publicznej Miasta I Gminy w Barcinie powstał Dyskusyjny Klub Książki dla nastolatków, które lubią czytać i rozmawiać o książce.

obrazek ze smerfamiUczestnictwo w Klubie daje również możliwość poznawania nowych pozycji książkowych ciekawych, a niedostępnych w bibliotece, poznawania ich autorów , poznawania czytających rówieśników i doskonalej zabawy. Wcale nie trzeba znać się na literaturze, żeby o niej pogadać. Na takie właśnie pogaduchy o książkach Ciebie zapraszam.

Jeżeli uznasz , …. że warto ?? A WARTO !!! wpaść raz w miesiącu do Biblioteki – Oddziału dla dzieci po dobrą i ciekawą książkę oraz o niej pogawędzić przyjdź na spotkanie organizacyjne Dyskusyjnego Klubu Książki dnia 6.02.2009 r. tj. w piątek o godz. 16:00, a dowiesz się więcej !!!

Moderator Ciesielska Stanisława