obraz prowadzący do katalogu online biblioteki w barcinie
Logo Izba Tradycji
Logo DKK
logo Biuletynu Informacji Publicznej
Grupa dzieci biorąca udział w zajęciach siedzi na podłodze na kolorowych pufach, przed nimi siedzi bibliotekarka a z boku siedzi wychowawczyni grupy

We wrześniu 2024 roku, we wtorkowe przedpołudnie członkowie DKK dla dzieci spotkali się po raz pierwszy po wakacyjnej przerwie.

Po krótkiej rozmowie o wrażeniach z letniego wypoczynku do Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci zawitali „Zbawcy książek”. Klasa III A z Zespołu Szkół w Barcinie poznała tym razem Tosię i Kasię – bohaterki wymyślone przez pisarkę Agnieszkę Stelmaszyk.

Uczniowie podczas spotkania mieli okazję przeczytać kolegom tylko kilka fragmentów książki bydgoszczanki.

Na kolejnym spotkaniu, które zaplanowano na październik będziemy dyskutować o wrażeniach po lekturze książki

Moderator: Joanna Kujawa-Drozdowska

G-QNHR3RG2EM