Plakat informujący o warsztatach rodzinnie o języku - treść plakatu znajduje się wewnątrz artykułu

Treść plakatu poniżej:

Rodzinnie o języku

Warsztat dla rodzin on-line

Projekt “Biblioteka online: program szkoleniowy dla bibliotekarzy” realizuje Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu „Kultura w sieci”.

„Rodzinnie o języku” to spotkanie, skierowane dla maksymalnie trzech rodzin (z uwagi na obecne obostrzenia), podczas których w formie warsztatowej będziemy się wspólnie przyglądać językowi polskiemu oraz naszemu rodzinnemu językowi. Słowom, które powstały w domowym zaciszu, dzięki dziecięcemu przekręcaniu lub dla ułatwienia komunikacji między domownikami.

Zapraszamy!

UWAGA! ZE WZGLĘDU NA WEJŚCIE POWIATU ŻNIŃSKIEGO DO STREFY CZERWONEJ SPOTKANIE BĘDZIE ZORGANIZOWANE PRZY OGRANICZONEJ LICZBIE UCZESTNIKÓW W FORMULE HYBRYDOWEJ.

ZAPISY OBOWIĄZKOWE !!!
Przez aplikację Messenger na profilu Biblioteki na Facebooku !
Liczba miejsc ograniczona !!!

Spotkanie będzie zorganizowane z użyciem platformy Google meet,
osoby zapisane na spotkanie, otrzymają link do spotkania.

Podczas spotkania wymagane będą: zachowanie odstępu, obowiązkowe zakrycie ust i nosa, dezynfekcja dłoni.

Wydarzenie organizowane w ramach projektu „Biblioteka online: program szkoleniowy dla bibliotekarzy” realizuje Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.