28 listopada br. w piechcińskiej filii gościliśmy artystów z Ptaszkowej, którzy wystawili spektakl teatralny dla dzieci pt. „Droga do szczęścia”, na który przybyli uczniowie klas pierwszej i trzeciej ze Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Piechcinie wraz z nauczycielami: panią Justyną Michalak i panią Ewą Słowińską.

20 czerwca br. w piechcińskiej filii gościliśmy aktorki z Bydgoszczy, które wystawiły spektakl teatralny dla dzieci pt. „Dzielna Sakari”, na który przybyli uczniowie pierwszych klas ze Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Piechcinie wraz z nauczycielami: panią Tamarą Dolatą, panią Klaudią Budzewicz, panią Moniką Jankowską oraz panem Mariuszem Szczerbińskim.

23 listopada br. w piechcińskiej filii gościliśmy artystów z Ptaszkowej, którzy wystawili spektakl teatralny dla dzieci pt. „Dobro zawsze wraca, czyli historia Szewczyka Dratewki”, na który przybyli uczniowie pierwszych klas Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Piechcinie wraz z nauczycielami: panią Tamarą Dolatą i panią Klaudią Budzewicz.