Plakat dekoracyjny

📚📚 OD 12 LISTOPADA WYPOŻYCZAMY KSIĄŻKI NA WYNOS 📚📚

Rozporządzenie, które doprowadziło do zamknięcia bibliotek dla czytelników, nie wyklucza udostępniania książek na zewnątrz budynku biblioteki - w związku z tym ruszamy z usługą "Książka na wynos" 😀

Jak to działa?

☑️ Czytelnik zamawia interesujące go książki telefonicznie, e-mailowo bądź za pośrednictwem katalogu on-line 👉 www.barcin-bpmig.sowwwa.pl. Przy zamówieniu konieczne będzie podanie imienia, nazwiska oraz numeru telefonu.
☑️ Po skompletowaniu zamówienia bibliotekarz kontaktuje się z czytelnikiem, by ustalić dzień i godzinę odbioru zamówionych książek;
☑️ Odbiór zamówienia następuje we wskazanym przez bibliotekarza miejscu przed biblioteką 🙂

Usługa dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-14:30 w bibliotece głównej oraz filiach.

Kontakt z bibliotekami:

• BIBLIOTEKA GŁÓWNA: ☎️ +48 52 383 21 66
    📧 Oddział dla Dzieci i Młodzieży: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • FILIA NR 1 W BARCINIE: ☎️ +48 52 383 64 07 📧 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • FILIA W PIECHCINIE: ☎️ +48 52 511 47 34 📧 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • FILIA W MAMLICZU: ☎️ +48 52 383 61 82 📧 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

‼️ Uwaga! Wypożyczenia bez wcześniejszego zamówienia NIE BĘDĄ realizowane ‼️ Zwroty książek są możliwe tylko przy odbiorze zamówień ‼️