Plakat informujący o dostępie do kodów legimi, treść treść plakatu umieszcona wewnątrz artykułu

DRODZY CZYTELNICY !!!

Już niebawem święta ... i na święta dobre wiadomości.

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Jakuba Wojciechowskiego w Barcinie pozyskała dla Państwa dofinansowanie na zakup dodatkowych kodów do platformy Legimi w ramach Programu Wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” Priorytet 1 - Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych.

Zachęcamy do korzystania z aplikacji Legimi i czytania dowoli bestsellerów i nowości wydawniczych. Legimi to wyjątkowa, mobilna biblioteka, dostępna na wyciagnięcie ręki w smartfonie, tablecie czy czytniku ebooków.

Darmowy kod uzyskacie przychodząc do biblioteki osobiście lub dzwoniąc pod numer: BIBLIOTEKA GŁÓWNA - 52 383-21-66 FILIA NR 1 W BARCINIE - 52 383-64-07FILIA W PIECHCINIE - 52 511-47-34 FILIA W MAMLICZU - 52 383-61-82

Zadanie „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych” zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.