Dziś w naszej bibliotece miały odbyć się spotkania z Panią Jolantą Reisch-Klose, jednak z powodu pandemii koronawirusa i zamknięcia bibliotek zmuszeni byliśmy odwołać te wydarzenia. Odbyć się miały dwa spotkania dla dzieci i młodzieży pt. „Dlaczego Jan Paweł II lubił worki, a papież Franciszek ma uśmiech dla każdego?” i „Dlaczego ludzie wolą kłamstwo od prawdy; alternatywna rzeczywistość i fake newsy” oraz spotkanie dla dorosłych pt. „O magicznej Irlandii, gdzie leprikony straszą owce na zielonych pastwiskach”. Wydarzenia odbędą się w późniejszym terminie.

Miło nam jednak poinformować, ze Pani Jolanta Reisch-Klose wirtualnie „dojechała” do Barcina, zamieszczając na swojej stronie na portalu Facebook informacje o naszym mieście i bibliotece. Dziękujemy za pamięć.