Kliknij, aby powiększyć12. i 13. listopada w Filii Bibliotecznej w Mamliczu odbyły się cotygodniowe zajęcia dla przedszkolaków i sześciolatków, podczas których dzieci wykonały prace plastyczne „Rybki w akwarium”. Do zabawy (13.11) przyłączyła się także klasa II SP w Mamliczu.

Do zrobienia naszych akwariów wykorzystaliśmy wszystko, co udało się znaleźć w bibliotecznych schowkach: papierowe talerzyki, tekturowe rolki, kolorowe farby, a także fasolę i groch! Po połączeniu wszystkich tych składników z odrobiną kleju, powstały fantastyczne ryby. Uczestników ograniczała tylko wyobraźnia (która u dzieci zdaje się nie mieć granic), dlatego każde akwarium jest niepowtarzalne.

„Pływające” rybki długo będą cieszyć oczy odwiedzających naszą bibliotekę.

Agata PB

{gallery}images/stories/_materialy_2019/inne_wydarzenia/wszystkie/22112019_2{/gallery}