Skutecznie przekształcamy nudę w  chwilę relaksu. Młody czytelniku nie musisz się nudzić jeśli odwiedzisz bibliotekę w każdy piątek w godz. Od 15.oo do 17.oo.

Oddział dla dzieci BPM iG w Barcinie po wakacyjne przerwie prowadzi cykliczne zajęcia dla dzieci i młodzieży w każdy piątek od 15:00 do 17:00. Oferta biblioteki skierowana jest do młodych czytelników, którzy wykazują zainteresowania w różnych dziedzinach. Celem tych spotkań jest upowszechnianie czytelnictwa, zagospodarowanie wolnego czasu, rozbudzanie zainteresowań i odkrywanie zdolności plastyczno-artystycznych. Wiele emocji wśród uczestników budzą rywalizacje konkursowe w formie zabaw. Uczestnicy spotkań poznają różne techniki plastyczne: szkic, origami, rysowanie kredkami i malowanie farbami.

Serdecznie zapraszamy !