„ Cała Polska czyta dzieciom „  – „Cały Barcin czyta”

CZYTAJ  i TY !

Oddział dla dzieci  naszej biblioteki nawiązał współpracę  z Fundacją „ABCXXI – „Cała Polska czyta dzieciom” z zamiarem brania udziału w kampanii społecznej  związanej z systematycznym czytaniem dzieciom  i z dziećmi.

Od 2008 roku w Oddziale realizowany jest konkurs w ramach projektu „Rodzinne Czytanie” przeznaczony dla najmłodszych czytelników od urodzenia do  wieku szkolnego. W tym roku trwa już kolejna V Edycja Rodzinnego Czytania „Poczytajmy razem- mały miłośnik książki „ i Uniwerek Juniora”

Konkurs przebiegać będzie przy udziale  Fundacji „Cała Polska Czyta Dzieciom”. Przedstawicielem Fundacji wobec lokalnej społeczności tj. Liderem  propagującym ideę kampanii czytania CPCD została Ciesielska Stanisława  - kierownik Oddziału dla dzieci .

Udział w kampanii przyniesie małym czytelnikom korzyści  w postaci  dodatkowych nagród upowszechniających książkę : ulotki, plakaty, zakładki. Dzięki uczestnictwu  w kampanii odbędą się również  dodatkowe autorskie imprezy czytelnicze w środowisku . Współpraca z  Fundacją, to pomoc w doborze literatury dla dzieci i rodziców, to także promocja własnej działalności i innych  w  środowisku oraz poza nim. O  szczegółach dotyczących konkursu można dowiedzieć się  w Oddziale dla dzieci Biblioteki P M i G.

Regulamin konkursu znajdziecie Państwo  na naszej  stronie internetowej ,aktualnie przyjmujemy zgłoszenia do 31 maja.

Zapraszamy do udziału wszystkich ,którym leży na  sercu dobro własnego dziecka  i jego rozwój intelektualny.

Czytaj dziecku 20 minut dziennie ...Czytaj dziecku 20 minut dziennie .. Czytaj dziecku 20 minut dziennie

Ciesielska Stanisława