Dowiedzieli się skąd się biorą książki i czytelnicy bez których nie istniałaby biblioteka. Przeczytali fragment książki Franczeski Simons - „Koszmarny karolek czyta Książkę”. Wysłuchali w skupieniu fragmentu książki mówionej Tove Janssona - „W Dolinie Muminków” czytanej przez Krzysztofa Kowalewskiego. Z zaciekawieniem  wysłuchali piosenki w języku angielskim z projektu „Fun English w bibliotece”, gdzie  dzieci w wieku 6 - 12 lat mogą BEZPŁATNIE uczyć się angielskiego. „Fun English w bibliotece”, to kurs komputerowy, który mądrze łączy naukę języka obcego z zabawą.

07.jpg05.jpg01.jpg02.jpg04.jpg06.jpg03.jpg