Od nowego roku szkolnego 2011/2012 w Oddziale dla dzieci odbywają się zajęcia piątkowe dla aktywnych czytelników w różnych grupach wiekowych pod wspólnym hasłem „Rozmaitości biblioteczne”.

Oferta biblioteki skierowana jest do młodych czytelników, którzy wykazują zainteresowania różnymi kierunkami plastyczno-artystycznymi. Jednak głównym tematem piątkowych zajęć są książki i bohaterowie bajek. Dzieci przejawiające zainteresowanie zajęciami manualnymi mogą spędzić ciekawie  czas. Spotkania mają charakter otwarty i przebiegają w sympatycznej atmosferze. Uczestnicy zajęć  dyskutują także na różne tematy, przerwy w zajęciach służą na poczytanie fragmentów bajek.

W czasie zajęć powstają prawdziwe dzieła dziecięcej wyobraźni. Nie potrzeba zgłaszać się wcześniej należy tylko przyjść w każdy piątek na godz. od 15:00 do 17:00.

00.jpg07.jpg08.jpg05.jpg01.jpg02.jpg04.jpg06.jpg09.jpg03.jpg