Są anioły do przytulania i do podziwiania. Aniołki z bibuły ,które powstały na zajęciach 11.01.2013 r. należą  do tych ,które cieszą wzrok. Estetycznie wykonane z bibuły ,według pomysłu i przy współpracy z P. Kazimierą Zaśnik – mieszkanką Barcina. W  zajęciach uczestniczyły dzieci i wolontariuszki P. Jadwiga Dziurgiela i Iwona Kaczmarczyk , które  wykonane przez siebie „Anioły”  postanowiły przekazać  na licytację WOŚP  do MDK.

Pani Kazimiera chętnie  zadeklarowała współpracę z biblioteką  w zakresie przekazywania swoich zdolności manualnych młodszemu pokoleniu .Dzieci uradowane poznaniem gości i zdobyciem nowych umiejętności  śpiewały kolędy. Biblioteka  cieszy się obecności kolejnej uzdolnionej wolontariuszki.

Ciesielska Stanisława