Dnia 8 marca 2013 r. członkinie Klubu Pracownia Art – Kujawy w Piechcinie zorganizowały w piechcińskiej bibliotece Dzień Kobiet. Swoją obecnością zaszczycili nas goście: pani Alicja Wiczewska – dyrektor SPZOZ-u w Barcinie, pani Beata Gaik-Mazurek – prezes BOSiR-u oraz pan Aleksander Kabaciński – sołtys Piechcina.

Spotkanie było okazją do otwarcia wystawy ozdób wielkanocnych autorstwa członkiń Klubu Pracownia Art - Kujawy w Piechcinie. Wśród eksponatów są atrakcyjne jajka, kury i kurczęta, zajączki, koszyczki, skorpion, żaba oraz serwetka. Ozdoby zostały wykonane z kolorowych wstążek, papieru – metodą origami modułowego, a także z nici oraz wełny.

W uroczystości z okazji Dnia Kobiet uczestniczyło 18 osób. Spotkanie przebiegło w bardzo sympatycznej atmosferze przy kawie i słodkim poczęstunku. Wystawa ozdób wielkanocnych potrwa do 12 kwietnia. Serdecznie zapraszamy.