W poniedziałkowe przedpołudnie dnia 17 czerwca 2013 roku Filię Biblioteczną w Piechcinie odwiedziła grupa 18 czterolatków z Przedszkola w Piechcinie  – podopieczni pani Danuty Kusal.

Przedszkolacy zwiedzili bibliotekę. Podczas swojej wizyty dowiedzieli się, gdzie znajduje się wypożyczalnia, czytelnia, kącik małego czytelnika oraz magazyn biblioteczny.

Młodzi czytelnicy sami przyznali, iż w bibliotece najbardziej podoba im się kącik małego czytelnika. Zapewne dlatego też spędzili tu dłuższą chwilę, przeglądając swoje ulubione bajki.

W drugiej części spotkania  dzieci wysłuchały bajki pt. „Kłopoty Gosi”. Następnie wzięły udział w pogadance na temat udzielania pomocy w razie zaistniałej konieczności.

Przedszkolacy obiecali, że będą częściej odwiedzać bibliotekę, przynosząc od czasu do czasu swoje prace, z których następnie zostanie zrobiona wystawka w kąciku małego czytelnika.

05.jpg01.jpg02.jpg04.jpg06.jpg03.jpg