..Chcemy pisać o ciekawych zdarzeniach w naszym mieście ,chcemy dzielić się naszymi problemami ,które nas nurtują. Moim marzeniem jest  napisać do „Pogłosu Barcina” ciekawy tekst. Ja mam zamiar stworzyć serwis internetowy…….

Wypowiadają się młodzi ludzie na spotkaniach informacyjnych w Bibliotece. Propozycja warsztatów dziennikarskich dla młodzieży organizowanych w bibliotece znalazła zainteresowanie wśród gimnazjalistów. W Oddziale dla dzieci i młodzieży odbywają się spotkania informacyjne i składane są  deklaracje udziału. Z warsztatami ruszymy już w lipcu zgodnie z wolą  młodzieżowych głosów, aby w czasie wakacji młodzi przyszłościowi dziennikarze mogli zbierać ciekawe materiały przydatne do ćwiczeń warsztatowych  od września. Jeśli zdarzy się wam coś ciekawego  Jeśli Was kręci  „Jak można coś napisać?” przyjdźcie do Biblioteki. Jeszcze przyjmujemy zgłoszenia.

Ciesielska Stanisława